دفتر فروش:

شهرک صنعتی چهاردانگه، بعد از خیابان 24، کوچه نیلوفر شرقی، پلاک 8

کارخانه :

شهرک صنعتی چهاردانگه، بعد از خیابان 24، کوچه نیلوفر شرقی، پلاک 8

صندلی تابوره آرایشگاه

در زمان تاسیس یک آرایشگاه باید وسایل زیادی خریداری شود. اما یک سری از وسایل هستند که وجود آن ها در آرایشگاه از اولویت ها به شمار می روند.

یکی از این وسایل مهم، صندلی تابوره آرایشگاه است. صندلی تابوره آرایشگاه محصولی بسیار کاربردی در آرایشگاه ها و مکمل آینه در آرایشگاه می باشد. شما برای کوتاه کردن یا درست کردن موی مشتری نمی توانید او را بر روی زمین بنشانید. در نتیجه با خریداری این محصول می توانید راحتی را به مشتری خود هدیه بدهید. این محصول کاربردی از طرفی دیگر برای ایجاد رفاه و راحتی آرایشگران طراحی شده است و با وجود آن تسلط آرایشگر و آرتیست بر روی مشتری بسیار بیش تر می شود. این محصول هم چنین در جهت اصلاح و میکاپ مشتری مورد استفاده قرار می گیرد. هر چه تسلط آرایشگر بر روی مشتری بیش تر شود، به همان نسبت نتیجه رضایت بخش تر خواهد بود.

این نوع صندلی از پر کاربرد ترین صندلی ها در آرایشگاه ها به شمار می روند. قیمت انواع صندلی تابوره متفاوت است. این محصولات با توجه به کیفیت و نوع آن قیمت گذاری می شوند. اما انتخاب یک صندلی تابوره آرایشگاه با کیفیت می تواند انتخابی چندین ساله برای آرایشگاه شما باشد و سال ها در آرایشگاه شما باقی بمانند.

خرید صندلی تابوره آرایشگاه

انتخاب صندلی تابوره آرایشگاه مناسب می تواند آرامش خاصی را به آرایشگران هدیه کند و مانع از ایجاد دردهای کمر و گردن بشوند.از ویژگی های مثبت استفاده از صندلی های تابوره می توان به سرعت بخشیدن در کارها در مواقعی که آرایشگاه شلوغ است، اشاره کرد. بهترین تجهیزات سالن زیبایی خود را می توانید با مشاوره و کمک از ما انتخاب نمایید. مطمئن باشید که افراد مجموعه تک نشین می توانند بهترین صندلی تابوره آرایشگاه را به شما ارائه دهند.